Ziņas
‹   Atpakaļ uz sarakstu

Seminārs 2019.gada 19.decembrī Būvju tehniskā stāvokļa un resursu novērtēšanas metodoloģija, objektu apsekojot. Pieejas un paņēmieni.

03.12.2019.

Semināra organizatori papildus informē Būvspeciālistus par 2019.gada 3.decembrī izsūtītu Būvspeciālistiem informācijas precizējumu, kas saņemts no Latvijas Būvinženieru savienības (LBS) žurnāls ‘’Būvinženieris’’:

"Informācijas precizējums

Latvijas Būvinženieru savienības (LBS) žurnāls ‘’Būvinženieris’’ precizē 29.novembrī un 2.decembrī LBS biedriem un žurnāla abonentiem e-pastā nosūtīto informāciju par mācību centra Komunālceltnieks rīkoto semināru ‘’Būvju tehniskā stāvokļa un resursu novērtēšanas metodoloģija, objektu apsekojot. Pieejas un paņēmieni’’ 19.decembrī.

LBS Būvniecības speciālistu sertificēšanas institūcija lēmumu par semināru dalībniekiem piešķiramo kvalifikācijas punktu skaitu pieņem, novērtējot semināra tēmu un nodarbību stundu skaitu.

Atvainojamies par sākotnēji nepilnīgo informāciju. Vairāk informācijas par akreditētajiem profesionālo semināru rīkotājiem un lektoriem var iegūt Latvijas Būvinženieru savienībā, kontakti mājaslapā buvinzenierusavieniba.lv."

Gadījumā ja Būvspeciālistiem ir jautājumi par semināra tēmas vai nodarbību stundu skaitu novērtēšanas gaitu, aicinām sazināties arī ar semināra organizatoriem!